Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Pravidla seznamování na internetu - pro nováčky

26. ledna 2009 v 11:27 | Nicolas |  Jak sbalit chlapa

Jak sbalit chlapa či muže na internetu? (resp. jak sbalit ženskou). Jsme ve věku internetu. Vyhledáváme informace, fotky, videa, zboží, sex. A někdy i partnera. Nic na tom není. Ale je dobré si uvědomit, že každé prostředí má svá pravidla. Svoji dynamiku a zákonitosti, které toto prostředí charakterizují a které určují i chování jeho částí. Jiné chování vyžaduje pobyt v lese, jiné ve vodě, jiné ve výtahu a jiné na celostátním sjezdu KDU-ČSL.
Vždy se vyplatí vynaložit určité úsilí, aby se rozpoznala realita a pravidla, kterými se dané prostředí a jeho účastníci řídí. Zopakujme si pro nováčky pár pravidel:1. Nic není na 100%. O ničem nejde 100% říci, že to vyjde nebo nevyjde (autor výroku: Klubko). Seznámení přes internet je jen jedním z mnoha druhu seznámení. Je to asi jiné než na mši v kostele či naopak v baru "U 3 voš.uka.ných koziček".

2. Internet umožňuje hrát si s fantazií (tou tvojí především) a dokud člověka nepoznáš na vlastní oči, je to vše jen o jeho literárních schopnostech. Maximálně pak o schopnostech psát SMS.

3. Sejít se co nejdříve
Oproti ustálenému času k první schůzce já osobně doporučuji sejít se CO NEJDŘÍVE!!! Eliminuješ tak svoji vlastní vykonstruovanou bájnou osobu a pana Božského. Čím dříve se setkáte, tím dříve budeš mít možnost reálné reakce a normálního poznávání. Argument, že pokud to je ten pravý, tak nějaký ten měsíc nehraje roli...je bohužel nap.rd. To by totiž žádná holka (či jinoch) neměl mít zároven svoji bujnou fantazii, do které si promítá všechny ty vlastnosti, které požaduje na ideálním protějšku. A pak když se to nesplní, co si vyfantazíroval, tak nadává na osud :-)))

4. První schůzka je nervozní. Vždy. Neočekávej zázraky. Cíl první schůzky je totiž tento...dostat se ke druhé.
Na první schůzce se muž i žena mají tendenci jen předvádět. V co nejlepším světle. A aby nepokazili ten dojem z těch skvěle napsaných vět a SMS. Jen málokdo je tak v pohodě, že řekne: ahoj Jiřino, konečně tě vidím, jsi taková, jakou jsem si tě představoval. Koukám, že jsi stejně nadržená jako já. Co kdybychom na to skočili hned po zákusku :-)

5. Rozhoduje druhá schůzka
Až druhá schůzka je uvolněnější. Už jste překonali šok z toho, že ten druhý vypadá jinak než na fotkách z před 8 lety :-) Alespon něco může být na protějšku sympatické. A pak už podle svých vlastních zajetých kolejí a charakteru směřujeme konverzaci ke třetí schůzce:
- ženy tzv. "motýlkářky" - musí se jim v kalhotkách rozvířit motýlci, což značí charisma u muže na druhé straně stolu a jistotu, že on je ten pravý. Pokud tam motýlci nejsou, tváří se znuděně a jsou si jisté, že to nemá cenu.
- ženy tzv. rozehřívačky - postupně se jim muž dostává pod kůži (ci jinam), nechávají se dobývat, rozehřát a vyžadují projevy zájmu
- ženy tzv. rovnou na věc - jsou nadšené z protějšku a dávají to patřičně najevo. Svatbu plánují za měsíc či dva.
- či další..

6. Příběh nekončí...
Divadlo, kino, koníci, výlet na hrad, projíždka na jachtě..cokoli. Dotek, letmá pusa, ne-už-tak-letmá pusa...

7. Pravidlo velkých holek a šťastná sedmička: schůzky jsou od toho, aby se lidé navzájem poznali. I chodit spolu mohou přeci na začátku jen proto, aby se poznali. Aby zjistili, jestli si vyhovují. A ne nutně proto, aby MUSELI být spolu. Samozřejmě, že to stojí nějaký čas. Ale stejně by se člověk jen rýpal v nose nebo vydělával prachy. Kdežto setkávání s lidmi může velmi obohacovat. Přinejmenším v tom, že velká holka čím dál dříve rozpozná, že TENHLE tedy NE E EE E. A to je taky dobré znamení. Protože stejně tak rychle pak pozná, že TENHLE tedy ANOOOOO :-)))) (aspon na pár měsíců....)

PS: odpověd, která je stejně na nic - ano, znám 3 páry, které se seznámili přes seznamku a jsou spolu. Počet dětí: na jeden pár to vychází 0,66 dítěte.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TetkaBětka TetkaBětka | E-mail | 15. prosince 2013 v 20:54 | Reagovat

Pravda, smsková komunikace pak nutí majitelku mobilu hodnotit chlapa : vždyť byl takovej milej, romantickej a měl krásný myšlenky/duši a vždycky byl při ruce...no a skutečnost ti nevoní nelíbí se a je ti to líto :-) páč s tím nemůžeš nic dělat..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama