Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Internetová seznámení II - jak rozpoznat hovado

3. března 2009 v 16:58 | Nicolas |  Jak sbalit chlapa


Navážeme na článek o internetovém seznámování. Padl tady dotaz, jak rozpoznat co nejdříve hovada. To je těžká otázka. Co to takové hovado vlastně je? Je to chlápek, který má více žen? Nebo chlápek, který nemá práci a ještě hraje na automatech? Nebo na promiskuitě zas tak nezáleží (koneckonců je to znak jeho potence a příjemného šimrání z netušených postelových radovánek v rukou zkušeného muže) a vadí spíše to, že pán je bordelář a neuklidí si po sobě ponožky a v dřezu nechává mesíc staré neumyté talíře se zaschlou rybí pomazánkou (nyní již pokrytou jarně vypadající zelenou plísní)?Nejdříve musín sdělit pár svých poznatků ze současného průzkumu internetových seznamek. Zaujalo mě několi věcí. Jednak je na www stránkách rande, seznamka a pod. spousta nových čudlíků a vychytávek a tisíce reklam a dosti se v tom člověk ztrácí.

Dále oproti době cca před 4 lety, kdy jsem se aktivně podílel na celém procesu, nikoli jen jako amater konzultant, přibylo profilů lidí s fotkou. Dnes se z toho již nic nedělá a není to bůhvíjak stigmatizující, že mám profil na rande.cz. Dokonce podle vyjádření aktivního účastníka se bez fotky skoro člověk nechytá, resp. jeho šance na nějaký kontakt a zájem se snižují dramaticky o cca 80% (což zní fakt hrůzně). Na druhou stranu pak moc nechápu, že někteří lidé tam mají fotky herců a sportovců (nikoli svoje vlastní fotky). No nic.

Co mě velmi mile překvapilo: muži jsou schopni napsat kloudné věty o sobě. Věta typu, rád dělám to a to, mám 2 děti a hledám holku/ženu pod stan a do kina...mi nepřijde sice extra objevná. Ovšem oproti velmi častému ženskému "jsem tu" nebo "pořádám konkurs na chlapa", je to dle mého nebe a dudy. Dříve totiž muži psali houfně "z nedostatku příležitosti hledám ženu na seznámení". Zejména, beru-li v potaz to, že se jednalo o filtraci lidí nad 35 let. Vždy jsem byl přesvědčen o větším slovníku žen a o větší schopnosti žen formulovat to co chci. Ale tímhle jsem byl (u dospělých žen podotýkám, nikoli u dvacítek) upřímně šokován. Když vidím takový profil, tak mě napadá kromě úžasu a nepochopení jen jedna věc: co sakra holka očekáváš? Navíc, když nemáš v profilu fotku. Ale možná je to tak, že se objevila na internetu nová aplikace a všem připojeným se poskytují drátky, které si zasouvají do hlavy a pak jim tam informace tečou od těch žen, které hledají a "jsou tam", přímo do mozku. A možná jsem jen blb, který této lascivní a mnohoslibné větě "jsem tu", která je znakem vysokého intelektu, rozhledu, empatie a zkrátka symbolem báječné ženy, prostě a jednoduše nerozumí.

A ted k rozpoznání hovádek.

Několik tipů již bylo napsáno v dotazníku od pana Kalika.
Zejména dotazy na bydlení u maminky, sexuální libůstky a finanční nedostatečnost - tím myslím značné dluhy, pomohou odhalit mnohé.

Pokusme se tedy zaměřit na některé druhy hovad.

 • hovado násilnické
 • hovado pijácké
 • hovado finančně mínusové
 • hovado neslyšící - tzv. empaticky hluché
 • hovado netulivé
 • hovado mamánkovské
 • hovado používající přemíru sprostých slov
....pokračování příště.
Mezitím zkuste napsat do komentářů nějaké lepší hovad či nějakou obecnou definici (resp. co tím Hanka asi myslela)

Pokračování identifikace hovad
 • fyzicky neprijatelný: to je velmi individuální a nemá smysl to nějak zobecňovat. Některá ráda vlasatce, jiná zase plešatce a jiná labužnice si lebedí třeba v lupénce.
 • materiálně nedostatečný: rozviklané vybavení a k tomu ještě bydlí na ubytovně. Je to možná romantika pro dvacítky, ale....
 • hovado češtinářské: napíše-li někdo, že je OPTYMYSTA, přechází mnohé ženy smysl pro humor. Jistá naděje a omluva by byla, kdyby přijel ve svém vlastním Ferrary.
 • sexuální loudil: zajímá ho jen statistika poloh, množství orgasmů a délka, šířka a pevnost různých částí těl.
 • svalovec a posilovač: to je asi otázka individuální (ostatně jako skoro každá, jak to tak vidím :-) )
 • buzerující hovada: již dopředu seřvou ženy, které neodpovídají jejich přáním. Tohle bych zas až tak neviděl černě. Je to asi neomalená forma prezentace svých preferencí. Něco podobného, co dělají i ženy stylem: plešatí nevzdělanci a motorkáři ať se vůbec neobtěžují mi napsat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hani Hani | 5. března 2009 v 14:16 | Reagovat

Nico,

podnikla jsem několik pátravých výprav na seznamky, abych omrkla, o co přicházím. Takže jsem si všimla:

1 - spoustu toho poznáš podle fotky - např. dneska jsem shlédla fotku po textu úžasného pána, leč pokud jeden odhlédl od portrétu, tak si mohl povšimnout jednoduchého rozviklaného vybavení se spoustou zubních kartáčků a pleší dalšího kolegy - takže patrně ubytovna.

2 - muž, který o sobě napíše, že je OPTYMYSTA - no, přešel mě humor

3 - muž, který o sobě nenapíše témeř nic, ale co se týče sexu, má popsáno deset řádků, asi dle mého nehledá solidní dámu k vážnému seznámení :o)

4 - no a na muže, kteří se fotí bez trika, zato aby vynikla muskulatura, na ty mě přechází chuť rovnou...

Ale je to psina :o)))

Jo, ještě jsem zapomněla za páté - muži, kteří preventivně zbuzerují ty dámy, které nejsou dostatečně na výši, či mají nějaký další nedostatek - tak tomu říkaj ozajstná hovada.

Pořád hovořím o inzerátech. Na žádný jsem neodpověděla, takže dalšími informacemi nemohu sloužit.

2 Maruška Maruška | Web | 10. května 2010 v 9:09 | Reagovat

Psina to opravdu je, já mám profil na lidech, a to jen proto, abych se jednou za čas pobavila. Když jsem si ho zrušila, byla to nuda, a tak mě můj přítel(!) ponoukl, ať si ho znovu udělám. Nevím čím to je, ale píšou mi extra divní lidi, a přijde mi to opravdu zábavné. Já mám hlavně štěstí na nácky a svalovce (což se vzájemně nevylučuje). Jednou mi dokonce napsal muž se zálibou v ženských krojích a slepé bábě :-)
A jak poznat hovado? Začít se seznamovat reálně? Ne po internetu?

3 Bára Bára | 7. února 2012 v 14:53 | Reagovat

Nejzajímavější ale je, že tohle vidí člověk většinou na českých chatech. Kamarádka mi jednou poslala odkaz na jednu mezinárodní chat a to jsem byla až překvapena že mi dodnes nikdo nic hovadskýho neposlal ba naopak můžu potvrdit, že jsou to milý, otevření, přátelští lidi jako né všichni to je jasný, ale ve většině případů ano a dokonce jsem se s některýma osobně setkala, když byli v Čr a bylo to bez problémů. To tady na českým chatu bych se teda bála se s někým setkat.

4 eeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeee | 28. července 2015 v 13:49 | Reagovat

[1]: ženy také preventivně buzerují,

v seznamkách i v diskuzích, všude

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama