Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Techniky líbání - co rozhodně nedělat

17. března 2009 v 16:04 |  Co chtějí ženy

Na jednom blogu jsem zabrousil k článku o technikách líbání. Klasický opsaný článek. Nic proti, návodů není nikdy dosti. Ale závěr mě dostal. Pasáž radící a doporučující by mohla dostat Nobelovu cenu v oblasti vztahů a sociologie.

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí. Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku... ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda. Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.

Zkusím to trochu otočit

Rady pro ženy: (ženy nechť čtou a představí si, jak dostávají po schůzce dopis):


Chcete-li, aby se vaše partnerka zlepšila v líbání, pošli ji po schůzce dopis s hodnocením jejího líbání.
Udělej Excel tabulku a hodnoť následující kategorie:
  • něžnost,
  • vůni rtů,
  • ohebnost jazyka
  • cokoli tě napadne dále (např. míru slintání, drsnost sliznice,...fantazii se meze nekladou).

Nezapomeň navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnerku pozvat na doučování. Ta to jistě ocení.
A pokud to je opravdu citlivá žena a partnerka, tak tě po takovém dopise jistě mile překvapí. Můžeš si vybrat v zásadě mezi dvěma překvapeními.
  1. Kopnutí do rozkroku nebo
  2. kopnutí do zadku.
Idiotská věta nakonec vše tak nějak podtrhuje:
Poděl se o hlt lahodného nápoje se svou milovanou (tím se jistě myslí s plakátem z časopisu LEO, protože), dívka na fotce bude nesmírně překvapena vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí (až ji budeš lahodný nápoj vylévat mezi listy časopisu).

Tahle vskutku zákeřná rada mající za cíl znemožnit muže před ženami bude vyvážena radou pro ženy.

Rady pro ženy:

Nikdy nemůžete muži dopřát kouzlo jeho prvního chtěného polibku... ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnera na krk či na holá záda. Líbejte muže od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen mu to bude milé, a ne, abyste se zastavily u pupíku (i kdyby tam byl chomáč několikacentimetrových chlupů a několik měsíců staré zámotky). Vždyť záleží na jeho přání....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama