Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Duben 2010

Hodné holky nechtějí ublížit rozchodem aneb rozlučka s citovou investicí do dlouhotrvajícího vztahu

29. dubna 2010 v 16:01 | Nicolas |  Jak se vyrovnat s rozchodem
Kamarádka je tzv. "hodná holka". Minimálně v tom, že upřednostňuje vztah jako takový nad své vlastní potřeby. Je ještě ze staré školy a slovo tolerance má pro ni obrovský význam. Samozřejmě tolerance ke svému partnerovi.
Nyní se po cca 9 letech rozchází s partnerem. Má šílené obavy a strach. Jednak se bojí, že dělá velkou chybu a ztratí 9 let investovaných do vztahu. A pak má také strach, jestli najde nějakého nového partnera (je jí 31 a je připosraná z toho, že bude muset opět začínat znovu v okamžiku, kdy už chtěla založit rodinu - rozuměj - mít dítě). Je to přeci jenom na dlouhé lokte. Najít přijatelného muže, vyzkoušet si ho trochu, najít důvěru, zamilovat se (zamilování může trvat sice 2 minuty, ale ne tak lehce ve stavu, kdy je holka rozhozená z rozchodu).

Vědci dokázali, že Bůh existuje

26. dubna 2010 v 14:53 | Nicolas
Prvně si musíme říct, že vědecké důkazy nejsou typu "tenhle vousatý chlápek, který sedí na obláčku na nebi, je Bůh". Většina se týká biologie, chemie, kvantové fyziky nebo archeologie.
Za druhé je potřeba myslet i vylučovací metodou, tzn. pokud je něco prázdné, nemůže to být plné. Pokud něco platí jako princip, tak to musí platit jako princip a nikoli jako náhoda.

Základy orálního sexu, 2. část

20. dubna 2010 v 15:06 | Nicolas |  Orální sex

Udělejte mu to pusou - návod č. 2

Posedlost čtenářů tímto tématem vlastně chápu a tak předkládám další návod. Postupů nikdy není dosti. Všichni víme, jak muži milují orální sex a není tajemstvím, že sexuologové a odborníci dostávají nejvíce dotazů od žen právě na toto téma. Jak být přebornicí v orálním sexu a dovést vašeho miláčka do sedmého nebe? Tento návod je převzat ze zdroje Zena.cz

Základy orálního sexu - 1 (návod, jak kvalitně orálně uspokojit muže)

20. dubna 2010 v 15:03 | Nicolas |  Orální sex
Přestože to je důležité téma, tak jsem zjistil, že tu doposud nemám návod na kvalitní orální sex. A někteří lidé, žhaví názorů a učebních textů z oblasti orální neustále prudí, ať do prázdné rubriky něco doplním. Musel jsem tedy prozatím vzít za vděk cizími zdroji. Myslím odbornými, nikoli prasárnami. Původně jsem si myslel, že předložím doposud nepřekonaný postup Inky Holíkové, která byla svého času (cca před 4-6 lety) považována za nejlepšího blogera-psavce o sexu a její návod na orální a anální sex jistě přinesl do českých ložnic bouři nadšení. Bohužel jsem ten článek již nenašel :-( Takže alespoň z jiných zdrojů - návod na to, jak muže kvalitně orálně uspokojit, přináší server intimatemedicine.com. Z tohoto serveru to zase okopírovali v TV nova, resp. www.tn.nova.cz Ovšem v dalším článku některé praktiky zase zpochybníme a ve třetím to uvedu vše na pravou míru :-)

Jak sbalit chlapa či muže svých snů? Pokračování - statistická výhoda žen

20. dubna 2010 v 14:07 | Nicolas |  Jak sbalit chlapa
Jak sbalit muže, chlapa či kluka? Už jsem to tu psal, ale asi to bylo příliš stručné a ženy potřebují velmi podrobný návod, jak na chlapa, protože se objevily stížnosti, že to napoprvé nefunguje a navíc to nefunguje na 100%. Ježišmarjá, to je přeci jasné, že nic nefunguje na 100%, vždy a všude a ve všech kulturách a ještě navěky věků! Zkusím ten návod na sbalení mužů na jednu noc či na celý život (pokud se to nějak zvrtne a vyklube se z toho láska na celý život či alespoň na čtvrtinu toho života) více rozepsat. Obohatil jsem to o další poznatky a zdroje, tak by to mohlo být jasnější. Kdo to ani pak nezvládne, ať si to vytiskne a bere s sebou na lov (či schůzky).

Co chtějí muži od žen, díl 3., sex k Vánocům

1. dubna 2010 v 13:39 | Nicolas |  Co chtějí muži
Téma týdne o Vánocích mi přijde dosti bizarní, navíc, když se teploty občas blíží ke 20 stupňům. Ale dárky se vždycky hodí. Podle bleskového průzkumu se k Vánocům od našich drahých poloviček vždy hodí několik parádních věcí, které často holky dělat nechtějí.