Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Vzkazy autorovi blogu

30. prosince 2011 v 13:29 | Nicolas |  Vzkazy pro mě
Pokud chcete posílat něco emailem, tak vzkazovník na Blog.cz je na nic.
Neumožňuje povinně zadat email odesílatele a tudíž mi automat pošle zprávu z blog.cz a já nemohu dané osobě odpověd emailem.

Proto posílejte vzkaz se svojí email adresou skrze komentář níže a nezapomeňte vyplnit svou email adresu - zde
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ebolin Ebolin | Web | 30. prosince 2011 v 13:56 | Reagovat

No jo, mělo by se to zavést ;-)
Já žádný problém s tvým blogem nemám, ale až budu mít, napíšu ;-)

2 Taychi Taychi | Web | 30. prosince 2011 v 16:42 | Reagovat

A taky přes vzkazy chodí nejvíc spamů .

3 Kittanya Kittanya | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 16:46 | Reagovat

Ahoj Nicolasi! Děkuji za vzkaz. Já v Autorském klubu nefiguruji už více než rok a přesídlila jsem úplně na jinú doménu. Je tu větší klid a věnuji sa temu, čemu jsem sa chtěla věnovat už od začátku. Odešla jsem, protože jsem si nesedla s S. Rulcem. Takže ani já nevím, co se tam děje, nečtu ani srdce blogu ani AK, nevím nic.
PS: Já na svém blogu všechno přečtu, a i když sa nechcu zelené vzdát (zelená je barva moja), tak jsem ju trošku vylepšila, dej vědět, jak sa ti čte :-D
Sleduju na tvém blogu jak tvůj klučina roste, snažím sa aj komentovat, ale času nemám, snad mi to odpustíš.

4 Kája Kája | E-mail | 22. února 2012 v 23:36 | Reagovat

Ahoj Nicolasi:-)
Vždycky jsem byla spíš na kluky svého věku (23), ale momentálně mě docela silně spaluje sexuální touha (nevím jak jinak to nazvat) zaměřená na staršího muže, profesora na mé VŠ. Na přednáškách si představuji dost barvitě co bych s ním dělala (...) a fakt nevím co si s tím počít, morálka mi velí držet se zpátky, protože je beztak ženatý. No ale na druhou stranu bych po něm vlastně stejně chtěla jen ten sex, tak si pohrávám s představou mu udělat otevřený sexuální návrh a risknout potíže u zkoušky a u státnic, veřejný trapas by to asi nebyl, pochybuji, že by to někde řekl. Jsem docela atraktivní a spíš z té lepší poloviny studentů, takže si myslím, že v tomhle ohledu bych šanci měla, jen vážně nedokážu odhadnout jak moc je na tom s morálkou on, jestli by se nechal takhle sbalit. Všude čtu, že většina mužů sní o tom dostat jasný návrh (a mimo školu bych si na to klidně troufla), ale fakt nevím co čekat, když je vůči mě v téhle nadřízené pozici. Jo a pro pořádek, rozhodně si od toho neslibuji nějaké výhody ve škole a podobně, ovšem je dost možné, že mě přitahuje prostě a pouze ta autorita (kterou mladí kluci fakt nemají).

5 Nicolas Nicolas | 23. února 2012 v 9:19 | Reagovat

Ahoj Kájo,
Jedním z mých motivů věnovat se doktoranskému studiu byl přísun mladých děvčat a zdání autority a formální moci :)
Je to tak, většina duševně zdravých mužů o otevřeném návrhu opravdu sní. Ale ta stejná většina je z toho pořádně mimo, když se to stane. Já jsem to dal až na potřetí (omluvou mi budiž to, že první 3 holky byly poměrně nevzhledné a v mladém věku kluci na vnější atraktivitu hodně dají, zvláště při otevřené sexuální nabídce).

Co bych zvážil: jestli je ženatý a má hodně malé děti. Pokud se do tebe zblázní, je to větší průser než když má už odrostle děti kolem 20 let.

Forma návrhu dle jeho charakteru. Opravdu málokdo z nás ustojí větu, chci si s tebou zasukat. Spíš něco rafinovanejsiho, ale naprosto jasného. Aby se nevyplasil.

Další průser jsou zkoušky a statnice. Je to riziko pro tebe i pro něj. Není lepší počkat až potom? Když se to nevyvede a pán bude chtít více a ty už ne, může ti zavarit. S tím samým scénářem v opačném gardu zase bude počítat on, že bys mohla zavarit ty jemu.

6 Kačka Kačka | E-mail | 2. května 2012 v 17:54 | Reagovat

Ahoj Nicolasi,
obracím se na tebe s prosbou o radu, udělala jsem takovou blbost a teď nevím jak se k tomu všemu postavit. Můj přítel je míšenec (poloviční Vietnamec). Nechal si u mě na noťasu omylem neodhlášený FB a já se nějak neovládla a mrkla se... No kdo hledá, tak vždycky najde. Jako nedělala bych z toho nějaké extra závěry, já si taky občas vyměním pár zpráv s jinými lidmi. Ale našla jsem tam u něj spoustu zpráv různým vietnamkám a míšenkám, že by se chtěl seznámit s někým stejným jako je on. Když ho na fb někdo označí na fotkách, tak to jsou vždycky prý sestřenky, dobře ví, že nejsem schopná si asijské jména a obličeje nějak pamatovat a rozlišovat a taky pochybuji, že sestřence píše, že by se s ní rád seznámil... No prostě jsem z toho nabyla dojmu, že já, slovanská blondýna jsem taková dobrá jistota,vývařovna a zázemí, dokud se nenajde nějaká "stejná jako on".

7 Nicolas Nicolas | Web | 3. května 2012 v 10:07 | Reagovat

[6]: Kačko,

to je těžké. Mobily, emaily a FCB jsou mor na současné vztahy.
Základní pravidlo zní: nikam nelez, jestli si chceš zachovat duševní zdraví. Jinak se poděláš ze žárlivosti a stihomamu a budeš podezírat přítele pokaždé, když chytne do ruky mobil...

Ty jsi toto základní pravidlo porušila. A vidíš, co to s tebou dělá. Samozřejmě, že to, co píšeš (nevím, jak objektivně), vypadá trochu podezřele. Nelze z žádnou jistotou říci, jak to myslí tvůj partner s těmi "sestřenicemi". Jestli by s nimi chtěl mít sex, orální sex, další polovičně Vietnamské děti nebo jen pokecat s někým, kdo je na tom stejně jako on (nemysli si, být míšenec je zvláštní postavení. Nejsi ani ryba, ani rak. Můžeš tisíckrát říkat, že jsi vlastně Čech a být lepší než Češi, ale pravý Čech třeba podle pana Landy nikdy nebudeš. A pravý Vietnamec bohužel také ne. Člověk si musí vydobýt svou vlastní identitu a má to o trochu těžší.)

Nepodléhej domněnce, že jsi jistota pravé slovanské blondýny. Je to totiž tak, že geny potřebují a přitahují (většinou) jinakost. Důvedem je to, aby se nepářili genově úplně shodné genotypy (rodinní příslušníci). Výsledkem tohoto evolučního procesu je, že "cizinci" jsou vždy pro reprodukci atraktivnější než domácí - ovšem jen jako spouštěč. Domací jsou zase "lepší" v dlouhodobé perspektivě - protože mají společné kulturní vzorce a dá se předvídat chování. Co tím chci říci: jako slovanka nejsi nudné zázemí, ale atraktivní bytost. Stejné holky z přítelova okolí (sestřenice) nemusí být nutně atraktivnější, ale může tam být ta kulturní spřízněnost.

Myslím, že nejdůležitější je, jak si rozumíte a jestli je vám spolu po většinu času dobře. Víc bych teď neřešil. Až tě nasere, tak bych to řešil :-)

8 Stella Stella | E-mail | 20. května 2012 v 23:20 | Reagovat

Ahoj, tohle bude lehce trapný, ale nedá se nic dělat. Nechat si radit od člověka, kterýho neznám, je sice lehce ujetý, ale jediný způsob, jak se veřejně neztrapnit. Takže... Je mi devatenáct a asi to bude znít hodně trapně, ale potřebovala bych návod, radu? Prostě něco takovýho, jak chlapa uspokojit ručně. Nikdy jsem to nedělala, pustup tak leda tuším a rada by mi fakt pomhla. Takže... Jestli budete tak hodní? Díky... Stella

9 Nicolas Nicolas | 22. května 2012 v 9:38 | Reagovat

[8]:
Stello, trapné to asi není. Ale jediné, co mohu doporučit, jsou výuková videa na internetu. Například kinotip.cz má sekci erotika, kde si najdi třeba rubriku masturbace a dle mého ti stačí věnovat tomu 30 minut a máš to v kapse (v ruce). Druhý způsob je přistoupit k tomu otevřeně a zeptat se pána, co se mu líbí nejvíce a at ti sám ukáže. Držím palce.

10 Maruška z Horní Polní Maruška z Horní Polní | Web | 26. května 2012 v 15:05 | Reagovat

Mail ti poslat nejde...

11 Nicolas Nicolas | E-mail | Web | 30. května 2012 v 14:22 | Reagovat

[10]: Musíš zadat správnou email adresu. A hlavně u toho nesmíš klít, bo to není sexy :-)

12 Emma Emma | 3. června 2012 v 14:05 | Reagovat

Ahoj Nicolasi,
myslím si, že máš dobré názory, sice vůbec nevím, jaký jsi člověk, ale aspoň jsi objektivní. :) Jako každá slěšna, dáma nebo paní i já mám problém s muži. Tedy s jedním z nich. Je mi pouhých osmnáct let a jsem zamilovaná, ale už jsme zamilovaná čtyři roky. Jeden z mých kamarádů, kterému je o necelých jedenáct let je asi jediným mužem, se kterým chci být. Máme mezi sebou velmi zvláštní pouto, táhne nás to k sobě, ale on má několikaletý vztah, je už ženatý a teď má miminko. Seznámili jsme se, když už byl zadaný, nikdy jsme si nedali ani pusu, ale oba víme, jak to je. Já bych mu nechtěla zničit manželství, enchci být ta mrcha, co ničí malým dětem rodiny. Jenže já bez něj nedokážu být, když ho týden nevidím, tak mám pocit, že mi chybí kus mě. Asi si říkáš, že je mi jen osmnáct, a že je to jen pobláznění, ale není. Já o nikoho jiného nestojím, s nikým nejsem tak sehraná a na jedné vlně. Kdyby jeden z nás našel odvahu před nějakou dobou, než byl v chomoutu, tak by to bylo úplně jinak, ale on má strach z toho, že mi mi o tolik let méně. Bojím se, že už je to úplně zabité  a není šance na to, abychom spolu byli. Přece jenom má už svojí rodinu. Myslíš si, že by se muž byl ochotný rozvést kvůli pravé lásce? Nebo vyhrává zodpovědnost? Pokud máš jakoukoliv radu, budu ti nesmírně vděčná. Nevím, jak z toho.

Dík :)

13 Nicolas Nicolas | E-mail | 4. června 2012 v 9:57 | Reagovat

Emmo,
to je téměř klasická a klasicky neřešitelná věc :-( Holka zamilovaná do chlápka, který není schopen se vyslovit a vyjádřit několik let a přestože vzbudí v ženě pocit sounáležitosti a splynutí duší, tak si udělá dítě s někým jiným.

Obecně lze říci toto: žiješ život s tím, s kterým chceš (mluvím o tvém pánovi). Pokud by nechtěl se svojí manželkou žít, mohl se rozhodnout od ní odejít v čase, kdy neměli ještě dítě. TAkto se zdá, že je pro něj pohodlnější udržovat tě v nějaké platonické naději. Kdyby opravdu ten chlap chtěl, zkusil by s tebou alespoň milenecký tajný vztah, aby vyzkoušel, jestli si vyhovujete alespon v posteli. On se bohužel nepokusil ani o to. Povídačky, že si spolu šíleně rozumíte platí pouze na "povídání" - tím myslím komunikaci, ale nikoli opravdové soužití (tam patří špinavé ponožky, rozepře, ženské nálady, hledání kompromisů, a i ten sex, ke kterému jste se ani nepřiblížili.)
Ty jsi na tom ještě hůře. Promítáš si veškeré kladné vlastnosti mužů do muže, který ti je nedostupný. To ti automaticky brání poohlížet se někde jinde. Budeš zaseklá ještě několik let (co budeš tajně či otevřeně doufat, že se něco změní z jeho strany). Domníváš se, že "to ono" je pravá láska. To je špatné pojmenování - zatím to je platonická láska. O pravé lásce bych hovořil až po několika měsících reálného soužití (a nikdy nikdo neví, jestli vám tzv. pravá láska vydrží do důchodu - neb pravá láska nemá nějak definovanou dobu trvání).
K otázkám:
- muži jsou obecně celkem náchylní k tomu, aby se rozváděli kvůli pravým láskám. Ovšem velmi zřídka poté, co se jim narodí zrovna dítě. Sance se zvyšuje , když je jim cca 50 let. Vyhrává u nich zodpovědnost, strach a lenost.
- rada, jak z toho není jednoduchá. Nejlépe se odstřihnout. Věnovat se něčemu jinému  a zkusit randit a spát s jinými muži. Prostě si vyzkoušet více chutí života než chlápka, který ti nedal ani pusu a zrovna má malé miminko.

14 Honza Honza | E-mail | 7. června 2012 v 8:10 | Reagovat

Ahoj Nicolasi,
chci Vám poděkovat za tento blog. Ve chvílích nejhoršího emočního zážitku v mém životě mi dost pomáhá. Pátrám po podobných zkušenostech jako zažívám já: rozchod po 8 letech, 5 letech společného každodenního žití a 3 letech manželství. Včera jsme se s odstěhovanou manželkou dohodli na rozvodu. Je to pro mě nepředstavitelná bolest.

Přeji hodně sil do pokračování blogu.

15 Nicolas Nicolas | E-mail | 8. června 2012 v 10:44 | Reagovat

Ahoj Honzo,

jsem rád, že blog pomáhá i trpícím tohoto světa. A nikoli jen těm, kteří hledají osvětu ohledně sexuálních praktik.

Rozvod či rozchod je málokdy veselá záležitost. Na žebříčku nejvíce stresujících okamžiků v životě člověka to je hned vedle úmrtí blízkého člověka. Takže to nejde bagatelizovat tím, že se rozchází spousta lidí každý den a rozvod čeká až 50% párů v ČR (tzn. každý druhý pár se rozvede).

Takže držím palce, abys to období po rozvodu přežil ve zdraví. Může být velmi dlouhé, jak se dočteš v mých článcích či v odborných nebo laických diskusích. A přeji ti také hodně sil, což ti bude více platn a potřebné, než hodně mých sil v pokračování blogu (já spíše potřebuji spánek a více času, kterého se s malými dětmi moc nedostává).

16 Nicolas Nicolas | E-mail | Web | 30. července 2012 v 16:17 | Reagovat

[Smazaný komentář] Evo,
tak já to smažu :-)

17 Martina Horáková Martina Horáková | E-mail | Web | 19. listopadu 2012 v 10:42 | Reagovat

Ahoj Nicolasi, moc se mi líbí některé Tvoje články. Mohla bych je použít k nám na web (leyter.com - seznamka a geolokační sociální síť) jako zajímavosti a rady pro uživatele? Bude tam samozřejmě uveden zdroj "nicolas007.blog.cz". Takže by se o Tobě mohlo dozvědět více lidí. Jeden vzorový tam dám a poprosím Tě o zpětnou vazbu, zda to takto může být. Děkuji a jsem s pozdravem, Martina Horáková, Leyter.com

18 Nicolas Nicolas | E-mail | Web | 19. listopadu 2012 v 13:55 | Reagovat

[17]: Martino, díval jsem se na tu ukázku. Je to asi OK s následujícími poznámkami:

Vzhledem k tomu, že článek je psán v mužském rodě, bylo by vhodné napsat i úvodní větu ve smyslu "Nicolas na svém blogu píše": ...
Jinak je divné, když je autor článku Martina Horáková a začne to psát jako muž :-)
a pak dole u odkazu dát aktivní URL (asi do nového okna, at vám neutíkají uživatelé). Pak to považuji za OK.
Držím palce u seznamovacího projektu.

19 Anička Anička | 21. ledna 2013 v 1:49 | Reagovat

Ahoj Nicolasi, prosím poraď mi. Byla jsem zamilovaná do jednoho kluka, on pak chvilku do mě... ale já jsem to zkazila. Vyspali jsme se spolu a pak všechno skončilo. Začala jsem se chovat jak zoufalec. Teď už to vidím. To moc kluků asi nebere. Jenže uplynuly 4 roky a já ho mám pořád ráda. A dneska jsme se po 4 letech viděli, domluvili jsme se na přátelství s výhodami. Jak mám udělat, aby nešlo jenom o sex, ale změnilo se to ve vztah. Miluju ho.. Děkuju za rady! :)

20 Nicolas Nicolas | Web | 22. ledna 2013 v 21:34 | Reagovat

Anicko,
máš vlastně 2 moznosti.
- zkusit to přes sex. A doufat, že z toho bude časem něco více.
- Říct kamarádovi rovnou, že bys chtěla víc. Což znamená vztah.

Oboje má své výhody a nevýhody. Podle mě bys měla dělat ti, co opravdu chceš. Sedni si a zkus se sama sebe zeptat: jak chci trávit s daným pánem trávit čas, co s ním chci doopravdy dělat? A pak sem znovu přijď a napiš to.

21 Anička Anička | 23. ledna 2013 v 22:44 | Reagovat

Děkuju za odpověď :) Přemýšlím nad tím neustále, co vlastně chci. Chci s ním mít konečně normální vztah, za sebe můžu říct, že si s ním umím představit celý život. Ale bohužel to celé není jen o mém rozhodnutí. On mi řekl, že nechce aby to skončilo jako minule. Je mi jasné, že momentálně vůbec o vztah se mnou nestojí. Přála bych si vědět, jak k tomu vztahu dospět. Vím, že mě svým způsobem má rád, že to není úplně ztracené. Ale nechci udělat zase nějakou blbost nebo za ním dolejzat. Potřebuju ho něčím zaujmout, dát mu důvod, proč by se mnou měl být. Zamotat mu hlavu..

22 Anička Anička | 23. ledna 2013 v 22:45 | Reagovat

Kdybych mu teď řekla, že chci vztah, tak uteče...

23 Nicolas Nicolas | E-mail | Web | 24. ledna 2013 v 0:34 | Reagovat

Aničko,
myslím, že se pohybuješ zbytečně ve dvou protichůdných extrémech. Na jedné straně jen sex a na druhé straně mu to vše říct. Mezi tím je možno mít spoustu kombinací.
Každopádně mi přijde dosti vratké to postavit na jediné naději (bude se mnou mít skvělý sex a uvědomí si, jak jsem vynikající žena pro život). Takže se to dá zařídit tak, že přátelé na sex OK. Ale po cca 2 měsících to trochu okatě oddalovat a navrhnout i jiné aktivity. Pak uvidíš. Dobrá zpráva je, že rozhodnout se ukončit to můžeš kdykoli. Samozřejmě, že pokud by to mělo trvat 5 let a ty bys z toho byla neštastná, tak ti snad dojde, že to není to pravé ořechové, že? :-)

24 David David | E-mail | Web | 30. ledna 2013 v 23:23 | Reagovat

Rád bych se s Vámi domluvil na případně spolupráci. Kontaktujte mě.

Děkuji

David

25 MojeTrápení.cz MojeTrápení.cz | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 22:10 | Reagovat

Dobrý den,

moc nás zaujal Váš web. Chtěli bychom se s Vámi domluvit na výměně odkazu či banneru. Právě spouštíme nový projekt www.MojeTrapeni.cz , který má za úkol pomáhat lidem s jejich problémy či trápením. Díky vzájemné propagaci chceme tento projekt rozšířit mezi lidi a získat návštěvnost, která je pro MojeTrápení klíčová.

Pokud máte zájem podpořit dobrou věc, umístěte prosím náš odkaz či banner na Váš web. Zde si můžete vybrat :

http://mojetrapeni.cz/podpor-nas

Jakmile odkaz či banner umístíte, pošlete nám prosím Váš požadovaný odkaz a my ho co nejdříve doplníme do sekce zajímavé odkazy na adrese http://mojetrapeni.cz/odkazy

Srdečně děkujeme

www.MojeTrapeni.cz

26 Lukáš Kvasnička Lukáš Kvasnička | E-mail | 29. září 2015 v 19:46 | Reagovat

Dobrý den,

rád bych s Vámi navázal spolupráci. Mohl bych poprosit o zaslání Vašeho mailu?

Děkuji a přeji hezký den.

Kvasnička Lukáš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama