Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Únor 2012

Nejlepší sexuální polohy pro rodiče s dětmi

29. února 2012 v 23:52 | Nicolas |  Deník novopečeného otce
Jelikož nemám moc času dopsat několik rozepsaných článků, přináším alespoň z časopisu Reflex inspiraci pro nás rodiče, co mají malé děti.
Následující čtyři polohy jsou "vstupenkou do ráje" pro rodiče malých dětí. Uvolněte svou sexuální energii a prožijte nevyslovitelné. Jste připraveni?

Jak na orální sex, 3. část aneb kde hledat inspiraci

15. února 2012 v 10:09 | Nicolas |  Orální sex
S tvrdošíjnou zarputilostí mi dívky píší osobní vzkazy, abych jim přesněji popsal, jak se "to" dělá a co mají kluci rádi. Myslí tím ještě podrobnější popis a možná též nějaké nákresky. Podrobnějšího popisu již nejsem bohužel schopen (často dámy odkazuji na wikipedii a nějaké anatomické servery). A do kreseb se nechci moc pouštět. Vzpomněl jsem si ovšem na jednu slečnu, se kterou jsme prováděli orální sex a bylo to tak zoufalé z její strany a ještě zoufalejší z mé strany při pokusech jí vysvětlit, co má dělat s jazykem a rukama, jak intenzivně a jak rychle, že jsem se rozhodl jí pustit několik mých oblíbených videí s pořádnou kuřbou. A pro hledačky inspirace a rad, které nejsem již schopen sám v psaném textu poskytnout, jsem vybral z pornoprůmyslu pár velmi nadaných hereček. Jak říkal moudrý J. A. Komenský: obrazy hovoří mnohem lépe než slova a psaný text. A krátká videoporna hovoří ještě lépe.

Černý korzár - vzpomínka

7. února 2012 v 21:38 | Nicolas
Nejhustější film mých školních let dnes dávají v TV! Kabir Bedi v jedné ze svých 2 nejkultovnějších rolí - Sandokan a Černý korzár. Jak se koukám na tu blondýnu, tak hrála i v Sandokanovi. Kritici film často hodnotí s odstupem let (jako malý kluci jsme to všichni milovali) jako ubohý a trapný. Ale kurva ten film není určen pro znuděné a zaprděné lidi nad 30. Je to esence romantiky a dobrodružství určená pro malé kluky. Má to srdce a své kouzlo.

Navíc Kabir Bedi má charisma jak prase. Mám rád Johnnyho Deppa. Vedle Jacka Nicholsona je to můj nejvíce oblíbený herec. Ale charismatu Černého korzára se to prostě nevyrovná. Stačil jeho hluboký pohled a ženy prostě neměly šanci :-) A hudba (bratří Angelisů) je taky něco parádního. Prostě krásná vzpomínka na dětství a jinošství. Trocha nostalgie občas neuškodí.


Zdroj foto: ruhrpress.com

PS: pár obrázků pro Kitannyu, milovnici šedin a zralých mužů


Zdroje:
http://www.mid-day.com/entertainment/2009/oct/151009-Kabir-Bedi-Blue.htm
http://www.krdys.com/kabir-bedi