Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Duben 2012

Jak muži říct, že chci víc

27. dubna 2012 v 9:36 | Nicolas |  Jak sbalit chlapa

...a oba jsme v manželství...

Minulý týden jsem dostal dotaz, který řeší svým názvem klasickou otázku. Jak mu říct, že chci víc než jen sex. Jak mu sdělit, že si s ním rozumím a je mi s ním dobře, ale...
--Co dělat s kamarádem, se kterým se známe už tak 8 let a občas kdvž se spolu sejdeme tak se i spolu vyspíme. Oba máme nefungující rodiny a často si o tom povídáme. Oba se chceme oddělit, ale je to těžké hned z několika důvodů.
Jak mu říct že bych už chtěla víc. A jak mám zjistit že on taky?--

Když si to trochu rozebereme do většího detailu, tak to může vypadat takto: Jak mu sdělit, že bych ráda posunula naše postelové akce na jinou úroveň. Jinou úrovní rozuměj společně trávený čas, vztah, společné víkendy, společné všední dny. To nakonec povede ke společnému bydlení, společnému majetku a společné hypotéce či leasingu. A najvíc VÍC jsou společné děti. Je jasné, že takhle mu to nemůžeš říct. To by se mu už nikdy nepostavil a přišla bych i o ten sex :-( Takže sakra jak mu nějak mile, nenápadně, ale jasně, aby se nevylekal a nenechal mě na holičkáchou, říct, že chci prostě VÍC? A jak zjistit, že on chce to "VÍC" taky?