Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Prosinec 2012

Ideální dárky pod stromečkem

31. prosince 2012 v 9:37 | Nicolas |  Vánoční výkřiky
Trochu jsem se zasnil ....
1. Padla naše vláda
2. Nová vláda je složena z malých dětí a šimpanzů jako zástupce ekologů a kupodivu (resp. není se čemu divit) je lepší a méně zmatená a destruktivní než vláda současná. Ustanovili si jen pár pravidel podle Fulghuma a toho, co se naučili v mateřské škole: nekrást (aby to nebylo tak drastické, tak uplatky by by byly do max. 3% :-)), spát po obědě (a nic tak nezkazit), daně nezvyšovat, dělit se s potřebnými, nikoho nebít, hrát fér.
3. Prezidentem je Avatar Franz - člověk s pěknými obrázky si bude s dětmi rozumět. A jako jediný z kandidátů nemlžil a na spoustu podivných otázek moderátorům prostě odpověděl, že neví.
4. Napadl sníh a silničáři to zvládli na silnicích protáhnout
5. Slevy v obchodech jsou skutečnými slevami a nikoli slevou z navýšené úrovně
6. Potraviny a jiný tovar jsou i v obchodních řetězcích stejně drahé (tzn. levnější) jako např. v Německu.
7. Práce učitelů a doktorů jsou oceněny stejně jako práce bankovních úředníků.
8. Ženy dostávají za stejnou pracovní pozici stejný plat jako muži. Namísto kvot z EU o obsazování manažerských míst stanoveným procentem žen bude kompenzace na hlídání dětí.
9. Pod stromečkem mám nové parádní auto a žena měsíc dovolené bez dětí (odjedu s dětmi tím parádním autem někam na hory s all inclusive - expedici YDYKSEB jsem zavrhl vzhledem k tomu, že by již tak hubené děti mohly zemřít hladem).