Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Listopad 2013

Brigáda: hledají se 2 holky pro 1 kluka

15. listopadu 2013 v 9:52 | Nicolas |  Co chtějí muži
Popis práce:
Sociologický a psychologický tréning zvyšování sebevědomí mého klienta.

Ideální kandidátky:
Pěkný vzhled a příjemné chování (je to podobné, jako když děláte někde hostesku, taky se vybírají hezké a milé holky přednostně. Co s tím naděláte)
Věk cca 25-30. Minimálně SŠ, lépe však VŠ. Pokud možno, tak ukončené vzdělání a mít zkušenosti s reálným životem a prací. Trochu přehled v kultuře. Plus je přehled v alternativní hudební produkci nebo aspoň mít ráda rockovou hudbu.

Charakter role: Holky do nepohody. Zdravě sebevědomé (opak uťáplých), ale nikoli dominantní! Smysl pro humor anebo umět předstírat smysl pro humor. PS: umět předstírat orgasmus nebude potřeba :-)

Nehodí se: příliš nafintěné holčičky působící jako obrázek, uspěchané manažerky, příliš sportovně zaměřené, mužatky, nesnášenlivé feministky, příliš náročné.

Jak to bude probíhat:
Stručně půjde o to, aby se mému skvělému klientovi, muži cca 40 let, pomohlo zvýšit sebevědomí skrze pozitivní reakce neznámých hezkých a příjemných žen na jeho osobnost.
V USA a jiných zemích probíhají pravidelně sociologické a psychologické průzkumy a testy, které prokazují, že lidé velmi pozitivně reagují na to, když jim někdo tzv. podkuřuje a lichotí nebo je chválí. Nejlepší výsledky mají nečekané a spontání podkuřování a pochvaly.
Většinou to bude v kavárnách nebo restauracích nebo hospodách. Event. v dopravním prostředku a na hudebním koncertě.
V žádném případě nedojde k intimnímu styku či fyzickému spojení sliznic. To aby bylo jasno!
Místo: Praha

Tak kdo se hlásí?
Začátek od prosince a trvat to bude tak do března. Cenu dohodneme - podobne jako brigády hlídání dětí nebo úklid. V podstatě se budete jen nekde vyskytovat a trochu konverzovat a smát se jeho vtipům.