Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Leden 2014

Co má společného Bůh a orální sex aneb zvrácená psychologie čtenářů blogu

9. ledna 2014 v 10:03 | Nicolas |  Zrcadlení a jiné poznámky
Podíval jsem se náhodou na statistiky navštěvovaných článků a témat mého blogu. Jsou tam velmi zajímavá zjištění.
Samozřejmě obecně fungují témata sex, válka, celebrity, vraždy a pod. U mě tedy spíše ten sex a vztahy. Válku Češi viděli maximálně tak v televizi nebo na místním fotbalovém hřišti a celebrity mě nezajímají natolik, abych o nich mohl něco napsat.

Dalším zjištěním je poměr žen a mužů. Je to skoro 50 na 50. Což zhruba odpovídá populaci, ale nikoli tradičnímu chování mužů, kteří svůj zájem mají především v oblastech auto-moto, sport, technické vychytávky, pivo, ženy - resp. fotky a videa s ženami a drogy. Proto mě výrazný poměr mužů zejména u článků typu "Jak si najít toho správného muže" trochu překvapil.

Nejvíce vyhledávanou frází a článkem byl (jak u žen, tak i mužů):
Pa dále:

To by ještě bylo v rámci normy. Největší překvapení bylo pro mě ovšem to, jaká témata lidé spojují a jak se vyvíjí jejich zájem. Absolutně nejčastější kombinace zájmu je o Boha a zároveň orální sex. Zatímco lidé při vyhledávání zvenku aktivně toužili primárně po zlepšení své techniky orálního sexu, tak při klasické návštěvě blogu nejvíce času a komentářů strávili s Bohem. Možná to není zas tak zvrácené, nejdříve se pomodlit, trochu rozjímat a pak svůj zájem přenést rovnou na sex. Stejně tak nejvíce osobních dotazů bylo typu "Jsem katolická dívka a chtěla bych svého vášnivého milence přesvědčit, aby se rozvedl". A pak že jsme ateistická země.