Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Srpen 2014

Co se nosí v létě

13. srpna 2014 v 8:34 | Nicolas |  Duchovní rozjímání
Co trávím většinu volného času s dětmi, poměrně málo přijdu mezi lidi. Pokud v to člověk nepočítá dětská hřiště a prolézačky nebo procházky k rybníčku s kačenkami. Proto mě vždy překvapí nové módní trendy. Možná už nejsou tak nové, ale až teď jsem si jich všiml.

Dostávájí mě některé věci, o kterých jsem přesvědčen, že majitelům nedělají dobrou službu. A nemohou to přeci myslet vážně.

1. Kraťasy s vyčuhujícími všitými kapsami. Dokonce jsem viděl ty kapsy zlaté a s flitrami. Hrůza.
2. Tepláková moda z Polska. Snížený sed (nebo rozkrok). A tepláky se nosí namísto normálních kalhot. Nejlépe k tomu zlaté tenisky Armani.
3. Top bez ramínek (zkrátka ta věc, která drží jen silou a velikostí poprsí). To je vlastně klasika. Ovšem i po těch letech mě udivuje, proč si to berou holky a ženy či seniorky, které:
- nemají žádná prsa, tudíž jim to pořád padá (saskra, přeci si nevezmu kalhoty o 3 čísla větší a bez opasku nebo bez šráků)
- mají naopak obrovská prsa, tudíž jim to pořád leze ven (přeci si nevezmu kalhoty o 3 čísla větší, do kterých stěží dám jen jednu nohu)
- berou si top v nevhodnou příležitost (dítě v náručí, batoh na zádech!!, sportovní aktivity), tudíž se jim ten kus látky neustále shrnuje a kozy vylézají ven.
4. Martensky ve vedru nad 30 stupnů Celsia. Taky klasika.

Nejlepší je tedy kombinace kraťásků s vyčuhujícími vnitřními kapsami, top sesouvající se na plochém hrudníku a Martensky. Léto budiž pochváleno.