Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Červenec 2015

Nikdy nenos špinavé spodní prádlo

15. července 2015 v 17:53 | Nicolas |  Duchovní rozjímání
Protože nikdy nevíš, kdy a kde potkáš toho pravého. Anebo nejlepší sex svého života. Tak ať se nemusíš stydět za špinavé a roztrhané spoďáry.

Nikdy nekupuj svým dětem před cestou do Chorvatska (ono to stačí i z Brna do Kyjova) trubku na hraní, aby se nenudily. Zešílíš v autě z troubení. Pak trubku rozbiješ a vyhodíš z jedoucího auta. Děti budou řvát. A nechápou, proč jsi jim kupoval trubku, když na ni nesmí troubit. V autě.

Nikdy nevtipkuj na letišti u nápisů s hledanými teroristy, že jsi si oholil plnovous, nechal turban doma a kalašnikov máš v zavazadle, které právě zajelo na pásu do letadla.

Nikdy nenos legíny, pokud jsi tlustá. Tlustá a malá. Vychrtlá. Vychrtlá a vysoká. Pamatuj na pravidlo: normální holky si myslí, že jsou tlusté. Tlusté holky si myslí, že jsou obézní. A obézní holky si myslí, že jsou OK a právě proto si na sebe vezmou upnuté legíny. A ještě topík bez ramínek.

Nikdy nenos ponožky s dírou na cestu letadlem. Navíc, když jedeš s podřízenými a kolegyní, kterou chceš dostat do postele. Při kontrole tě určitě vyhmátnou a budeš si muset zout boty a zamávat palcem z děravé ponožky na všechny kolem.

Nikdy si nepřidávej na Facebook své nadřízené a jejich nadřízené. Už si potom nikdy v práci s klidem nepřidáš v klidu žádný příspěvek s velmi vtipnou hláškou z pořadu Kancl nebo webu Prigl.

Nikdy nedávaj své milé či manželce kreditní kartu. A nikdy neodpovídej na otázku, kolik můžu utratit, slovy, kolik chceš.

Nikdy nechoď na rande o 15 min. dříve.

Nikdy nechoď potmě do dětského pokojíku bos, když jdeš zkontrolovat spící dítě. Chodidla ti probodnou malé, špičaté hračky, které se všude válí po zemi. Vykřikneš bolestí. Vzbudíš dítě. Začnete křičet oba.

Nikdy nevěř polským návodům na sestavení nábytku či jakéhokoli jiného zboží. Na rozdíl od Švédů jsou postupy schválně zpřeházené, některé díly chybí a některé kroky postupu také. Na druhou stranu jsou v balení součástky, které patří k jinému produktu a do jiné země.