Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Co chtějí muži

Vyslechnuto v MHD (jak oslovit muže, který se dlouho nevyjadřuje)

29. června 2015 v 10:01 | Nicolas
Občas člověk vyslechne zajímavé rozhovory v MHD. Teenageři řeší hry, prudící rodiče, drogy, pařbu minulý víkend (když jedou v pondělí a úterý), pařbu následující víkend (když jedou ve středu, čtvrtek a pátek), kluka/holku, event. dokonce předměty ve škole. Dospělí lidé řeší práci a šéfa (téměř nikdy podřízené - asi šéfové nejezdí MHD, ale svým autem), klienty, dodavatele, rodinu, prudící děti, nemocné děti, dovolenou minulou či budoucí.

Onehdá jsem vedle slyšel (bylo to tak hlasitě, že to musel slyšet i řidič i lidé na zastákách) dvě mladé dámy bavit se o tom, jak popostrčit báječného kolegu (klienta, šéfa...), aby s ní šel na schůzku. Prý to vypadá, že by možná zájem měl (indicie a důkazy jsem nebyl schopen posoudit). Ale nějak se k ničemu pán nemá. Padaly různé návrhy (rozlít mu kafe na košili ve firemní kuchynce, zařídit si vedlejší pokoj na služební cestě, více se usmívat a házet okem apod.). Na návrh radící kolegyně, že by něco mohla říct, se "lovkyně" ohradila se slovy, že přece se musí čekat na to, až udělá první viditelný krok muž. Jinak by se přeci nabízela a to by vypadalo divně. Když slečny vystupovaly, tak jsme se všichni spolucestující ještě dozvěděli, že takto situace trvá již přes rok.

Tak mě napadlo, proč by paní nemohla říct něco jednoduchého ve smyslu: milý pane, pracuje se mi s vámi moc pěkně. Kdybyste mě chtěl někdy příští týden pozvat na kafe, tak bych asi neodmítla.

Je to projevený zájem. Je tam nějaká lhůta (aby zase nečekala další rok). A když to nevyjde, tak alespon slečna bude vědět, že pán nemá zájem. A ona pak nebude ztrácet čas a porozhlédne se někde jinde.

Event. znáte další nápady, které dobře fungují?

Brigáda: hledají se 2 holky pro 1 kluka

15. listopadu 2013 v 9:52 | Nicolas
Popis práce:
Sociologický a psychologický tréning zvyšování sebevědomí mého klienta.

Ideální kandidátky:
Pěkný vzhled a příjemné chování (je to podobné, jako když děláte někde hostesku, taky se vybírají hezké a milé holky přednostně. Co s tím naděláte)
Věk cca 25-30. Minimálně SŠ, lépe však VŠ. Pokud možno, tak ukončené vzdělání a mít zkušenosti s reálným životem a prací. Trochu přehled v kultuře. Plus je přehled v alternativní hudební produkci nebo aspoň mít ráda rockovou hudbu.

Charakter role: Holky do nepohody. Zdravě sebevědomé (opak uťáplých), ale nikoli dominantní! Smysl pro humor anebo umět předstírat smysl pro humor. PS: umět předstírat orgasmus nebude potřeba :-)

Nehodí se: příliš nafintěné holčičky působící jako obrázek, uspěchané manažerky, příliš sportovně zaměřené, mužatky, nesnášenlivé feministky, příliš náročné.

Jak to bude probíhat:
Stručně půjde o to, aby se mému skvělému klientovi, muži cca 40 let, pomohlo zvýšit sebevědomí skrze pozitivní reakce neznámých hezkých a příjemných žen na jeho osobnost.
V USA a jiných zemích probíhají pravidelně sociologické a psychologické průzkumy a testy, které prokazují, že lidé velmi pozitivně reagují na to, když jim někdo tzv. podkuřuje a lichotí nebo je chválí. Nejlepší výsledky mají nečekané a spontání podkuřování a pochvaly.
Většinou to bude v kavárnách nebo restauracích nebo hospodách. Event. v dopravním prostředku a na hudebním koncertě.
V žádném případě nedojde k intimnímu styku či fyzickému spojení sliznic. To aby bylo jasno!
Místo: Praha

Tak kdo se hlásí?
Začátek od prosince a trvat to bude tak do března. Cenu dohodneme - podobne jako brigády hlídání dětí nebo úklid. V podstatě se budete jen nekde vyskytovat a trochu konverzovat a smát se jeho vtipům.

Déjá vu aneb proč muži lžou (ženám)

26. listopadu 2010 v 14:26 | Nicolas
Některým ženám se velmi často stává jedna věc, při které se opakovaně ocitají ve stavu "tohle jsem už zažila". Správně by ovšem mělo být "kurva, tohle jsem už zažila a zase je to tu znova. Opět mi lže." A a pak prosedí hodiny a vypije hektolitry kafe s kamarádkou nad marnými diskusemi s cílem najít odpověď na otázku: proč muži lžou? Pak se prohrabe v minulých číslech časáků se zaručeným radami, ale tam také nic není, resp. se neustále opakuje článek s názvem "jak udělat skvělou pomazánku a jak předstírat orgasmus poté, co mi můj milý koupil novou kabelku". Opakované zažívání toho samého a ztrátu iluzí snad pomůže zmírnit tento článek o důvodech, proč muži ženám lžou.

Muži, co zírají na kozy aneb test na vlastní kůži (ňadra)

9. června 2010 v 16:53 | Nicolas a Ivana Kozatá

Co je pravdy na tom, že muži kvůli ženskému výstřihu a bujícímu poprsí ztrácí soustředění, hlavu... i zbytky rozumu?

Moje známá je zooložka, vlastně kozoložka - zabývá se studiem vlivu koz (poprsí) na mužskou psychiku, mi poslala následující článek, který by se mohl hodit s příchodem letních dnů a odhalených výstřihů. Jakožto člověk, který potřebuje mít vědecky podpořená některá tvrzení povrchních časopisů a článků se jala zkoumat na vlastní pěst (lépe řečeno poprsí), jak to je s pravdou o tom, že se vzrůstající hloubkou dekoltu klesá schopnost mužů se soustředit. 

Co chtějí muži od žen, díl 3., sex k Vánocům

1. dubna 2010 v 13:39 | Nicolas
Téma týdne o Vánocích mi přijde dosti bizarní, navíc, když se teploty občas blíží ke 20 stupňům. Ale dárky se vždycky hodí. Podle bleskového průzkumu se k Vánocům od našich drahých poloviček vždy hodí několik parádních věcí, které často holky dělat nechtějí.

Co chtějí muži - ekologická auta?

5. března 2010 v 11:19 | Nicolas
Máme se čím dál lépe. Podle jednoho obíhajícího emailu s trochu upravenými čisly se říká, že pokud patříte k těm, kteří mají dům nebo byt, mají auto a slušnou práci, tak patříte mezi absolutní menšinu "bohatých" lidí na této planetě. Zbytek, tzn. přes 96% obyvatel planety je na tom mnohem, mnohem hůře. A co to má společného s ekologií? Čím lépe se máme, tím více chceme a tím více se chceme mít ještě líp.

Co by neměly ženy říkat po sexu

19. února 2010 v 10:03 | Nicolas
Co by žena neměla říkat po sexu:

Mlčeti zlato, mluviti stříbro. Toto staré české přísloví připomíná výčet dvanácti výroků, které by podle německého serveru fem.com rozhodně neměly zaznít z úst ženy bezprostředně po milostném aktu. Pánové budou vědět, proč…

1. "Jé, ten je ale malej…"
2. "Sakra, vzala jsem si vůbec včera ráno pilulku?"
3. "Poslyš, jakže se vlastně jmenuješ?"
4. "Tak to můj bývalý mohl déle!"
5. "Díky. Teď aspoň definitivně vím, že jsem spíš na ženské."
6. "Vyneseš prosím odpadky?"
7. "No, představovala jsem si to horší…"
8. "Kámošky budou hin, až jim tohle budu vypravovat."
9. "Můžeš posbírat oblečení z podlahy?"
10. "A teď se musíme vzít!"
11. "Mohl by sis trochu pospíšit? Mám totiž rande!"
12. "Kde je ovladač od televizoru?"

Zdroj zenax.cz

Co chtějí muži od žen, díl 2. sex

28. prosince 2009 v 23:59 | Nicolas
Nejčtenějším článkem za minulý rok se ukázal být intelektuálně nenáročný výčet nějakého statistického průzkumu s názvem "Co chtějí muži od žen". Pokusím se rozvést jednotlivé body, aby to bylo trochu jasnější. Protože se zdá, že i přes zdánlivě přímočaré nadpisy nerozumíme tomu, co se myslí. Co muži chtějí od žen v posteli? Jakou chtějí milenku a jaký chtějí sex?
PS: tyto články zjevně nejsou pro zralé a sebevědomé ženy :-) Ty pravděpodobně již vše dávno znají. I to, že variabilita mužů je větší než počet odrážek ve výčtu toho, co muži prý chtějí. Na druhu stranu nejsou muži příliš komplikovaná stvoření.

Co chtějí muži od žen

9. prosince 2008 v 21:43 | Nicolas
Co chtějí muži od žen? Jako občasný milovník statistik přináším něco z roku 2007, pro iDNES, svobodní, mladší a bezdětní muži chtějí:
 
 

Reklama