Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Jak sbalit chlapa

Jak muži říct, že chci víc

27. dubna 2012 v 9:36 | Nicolas

...a oba jsme v manželství...

Minulý týden jsem dostal dotaz, který řeší svým názvem klasickou otázku. Jak mu říct, že chci víc než jen sex. Jak mu sdělit, že si s ním rozumím a je mi s ním dobře, ale...
--Co dělat s kamarádem, se kterým se známe už tak 8 let a občas kdvž se spolu sejdeme tak se i spolu vyspíme. Oba máme nefungující rodiny a často si o tom povídáme. Oba se chceme oddělit, ale je to těžké hned z několika důvodů.
Jak mu říct že bych už chtěla víc. A jak mám zjistit že on taky?--

Když si to trochu rozebereme do většího detailu, tak to může vypadat takto: Jak mu sdělit, že bych ráda posunula naše postelové akce na jinou úroveň. Jinou úrovní rozuměj společně trávený čas, vztah, společné víkendy, společné všední dny. To nakonec povede ke společnému bydlení, společnému majetku a společné hypotéce či leasingu. A najvíc VÍC jsou společné děti. Je jasné, že takhle mu to nemůžeš říct. To by se mu už nikdy nepostavil a přišla bych i o ten sex :-( Takže sakra jak mu nějak mile, nenápadně, ale jasně, aby se nevylekal a nenechal mě na holičkáchou, říct, že chci prostě VÍC? A jak zjistit, že on chce to "VÍC" taky?

Jak sbalit chlapa či muže svých snů? Pokračování - statistická výhoda žen

20. dubna 2010 v 14:07 | Nicolas
Jak sbalit muže, chlapa či kluka? Už jsem to tu psal, ale asi to bylo příliš stručné a ženy potřebují velmi podrobný návod, jak na chlapa, protože se objevily stížnosti, že to napoprvé nefunguje a navíc to nefunguje na 100%. Ježišmarjá, to je přeci jasné, že nic nefunguje na 100%, vždy a všude a ve všech kulturách a ještě navěky věků! Zkusím ten návod na sbalení mužů na jednu noc či na celý život (pokud se to nějak zvrtne a vyklube se z toho láska na celý život či alespoň na čtvrtinu toho života) více rozepsat. Obohatil jsem to o další poznatky a zdroje, tak by to mohlo být jasnější. Kdo to ani pak nezvládne, ať si to vytiskne a bere s sebou na lov (či schůzky).

Internetová seznámení II - jak rozpoznat hovado

3. března 2009 v 16:58 | Nicolas


Navážeme na článek o internetovém seznámování. Padl tady dotaz, jak rozpoznat co nejdříve hovada. To je těžká otázka. Co to takové hovado vlastně je? Je to chlápek, který má více žen? Nebo chlápek, který nemá práci a ještě hraje na automatech? Nebo na promiskuitě zas tak nezáleží (koneckonců je to znak jeho potence a příjemného šimrání z netušených postelových radovánek v rukou zkušeného muže) a vadí spíše to, že pán je bordelář a neuklidí si po sobě ponožky a v dřezu nechává mesíc staré neumyté talíře se zaschlou rybí pomazánkou (nyní již pokrytou jarně vypadající zelenou plísní)?

Pravidla seznamování na internetu - pro nováčky

26. ledna 2009 v 11:27 | Nicolas

Jak sbalit chlapa či muže na internetu? (resp. jak sbalit ženskou). Jsme ve věku internetu. Vyhledáváme informace, fotky, videa, zboží, sex. A někdy i partnera. Nic na tom není. Ale je dobré si uvědomit, že každé prostředí má svá pravidla. Svoji dynamiku a zákonitosti, které toto prostředí charakterizují a které určují i chování jeho částí. Jiné chování vyžaduje pobyt v lese, jiné ve vodě, jiné ve výtahu a jiné na celostátním sjezdu KDU-ČSL.
Vždy se vyplatí vynaložit určité úsilí, aby se rozpoznala realita a pravidla, kterými se dané prostředí a jeho účastníci řídí. Zopakujme si pro nováčky pár pravidel:

Pár poznámek, jak balit muže

4. prosince 2008 v 15:32 | Nicolas
Viky se ptá:
Ahoj, je mi dvacet a podle mých přátel jsem 'krásná, hrozně chytrá a zábavná', zkrátka 'ideální partnerka'. Můj problém ale je, že přes svou samostatnost nedokážu muži říct, že si mi líbí a že ho mám ráda.
Teď jsem po delší době potkala kluka, který mi moc imponuje, máme společné zájmy i názory a nechci z něj mít 'jen' dalšího kamaráda. Slíbila jsem si, že se rozhoupu a něco mu naznačím nebo snad přímo řeknu, co cítím. Jak jsem říkala, moc si rozumíme, ale asi jako sourozenci, nikdy mi nedal nijak najevo, že bych ho přitahovala nebo že by si snad všiml, že jsem holka. Přitom se zajímá o všechno, co se mě týká a krásně se na mě dívá (což je ovšem možná jen můj subjektivní pocit). Tak bych ráda věděla, jak vám chlapům nejlépe naznačit, že nechci být jen vaše kamarádka a jestli (podle mála, co jsem napsala) mám u něj nějakou šanci?! Díky moc za odpověď, Viky:)

Odpověď:
Ahoj Viky,
chytrá holka jako ty by mohla pro začátek použít "chytré holčičí taktiky a zbraně", protože ví, že hodně chlapů, než se vyjádří promarní měsíce i léta :-)


  • pozvání někam, kde se ti líbí. Koncert, kino, oblíbený park, bar s dobrým Mojitem..
  • důvěrné hovory s hochem a občasné sklopení očí při tématu týkajícího se lásky, partnerství apod.
  • úsměv, úsměv, úsměv...
  • cukr a bič (dvakrát bud milá a jednou znenadání řekni, že nemáš čas a jdi někam s kamoskama nebo sama. udělat se vzácnou.)
pak si přečti nějaký návody v časácích (jsou často hloupé, ale v období kolem 20 let asi zabírají - to nemyslím zle)

Radikálnější metody:

  • kino a dotek rukou. Letmo, jakoby náhodou. 2x. To stačí. Pak jednou, kdy už o náhodu nejde. Vyžaduje to velký kus odvahy. Ale bez ní to nikdy nejde.
  • doprovod pána domů/nechat se doprovodit domů. dáš mu pusu. A uvidíš.
  • Varianta pusy á la ustupová vrátka: Mojmíre, známe se už nejakou dobu, je mi s tebou fajn. A rada bych te poznala i jinak nez jako "jenom kamaráda". Mám z toho strach, ale zároven vím na 100%, že to chci zkusit...a přitahuješ mě. Jo a mam chut ti ted dát pusu...

 
 

Reklama