Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Orální sex

Jak na orální sex, 3. část aneb kde hledat inspiraci

15. února 2012 v 10:09 | Nicolas
S tvrdošíjnou zarputilostí mi dívky píší osobní vzkazy, abych jim přesněji popsal, jak se "to" dělá a co mají kluci rádi. Myslí tím ještě podrobnější popis a možná též nějaké nákresky. Podrobnějšího popisu již nejsem bohužel schopen (často dámy odkazuji na wikipedii a nějaké anatomické servery). A do kreseb se nechci moc pouštět. Vzpomněl jsem si ovšem na jednu slečnu, se kterou jsme prováděli orální sex a bylo to tak zoufalé z její strany a ještě zoufalejší z mé strany při pokusech jí vysvětlit, co má dělat s jazykem a rukama, jak intenzivně a jak rychle, že jsem se rozhodl jí pustit několik mých oblíbených videí s pořádnou kuřbou. A pro hledačky inspirace a rad, které nejsem již schopen sám v psaném textu poskytnout, jsem vybral z pornoprůmyslu pár velmi nadaných hereček. Jak říkal moudrý J. A. Komenský: obrazy hovoří mnohem lépe než slova a psaný text. A krátká videoporna hovoří ještě lépe.

Základy orálního sexu, 2. část

20. dubna 2010 v 15:06 | Nicolas

Udělejte mu to pusou - návod č. 2

Posedlost čtenářů tímto tématem vlastně chápu a tak předkládám další návod. Postupů nikdy není dosti. Všichni víme, jak muži milují orální sex a není tajemstvím, že sexuologové a odborníci dostávají nejvíce dotazů od žen právě na toto téma. Jak být přebornicí v orálním sexu a dovést vašeho miláčka do sedmého nebe? Tento návod je převzat ze zdroje Zena.cz

Základy orálního sexu - 1 (návod, jak kvalitně orálně uspokojit muže)

20. dubna 2010 v 15:03 | Nicolas
Přestože to je důležité téma, tak jsem zjistil, že tu doposud nemám návod na kvalitní orální sex. A někteří lidé, žhaví názorů a učebních textů z oblasti orální neustále prudí, ať do prázdné rubriky něco doplním. Musel jsem tedy prozatím vzít za vděk cizími zdroji. Myslím odbornými, nikoli prasárnami. Původně jsem si myslel, že předložím doposud nepřekonaný postup Inky Holíkové, která byla svého času (cca před 4-6 lety) považována za nejlepšího blogera-psavce o sexu a její návod na orální a anální sex jistě přinesl do českých ložnic bouři nadšení. Bohužel jsem ten článek již nenašel :-( Takže alespoň z jiných zdrojů - návod na to, jak muže kvalitně orálně uspokojit, přináší server intimatemedicine.com. Z tohoto serveru to zase okopírovali v TV nova, resp. www.tn.nova.cz Ovšem v dalším článku některé praktiky zase zpochybníme a ve třetím to uvedu vše na pravou míru :-)
 
 

Reklama