Všechno, co děláme, děláme pro sebe. I tento blog dělám pro sebe...

Zrcadlení a jiné poznámky

Zrcadlo, zrcadlo, koho mi to ukazuješ?

3. listopadu 2014 v 14:06 | Nicolas
Nevím, jak to mají ostatní. Ale já ráno po probuzení vlastně ještě spím a dělám věci po paměti. Skoro se zavřenýma očima.

Co má společného Bůh a orální sex aneb zvrácená psychologie čtenářů blogu

9. ledna 2014 v 10:03 | Nicolas
Podíval jsem se náhodou na statistiky navštěvovaných článků a témat mého blogu. Jsou tam velmi zajímavá zjištění.
Samozřejmě obecně fungují témata sex, válka, celebrity, vraždy a pod. U mě tedy spíše ten sex a vztahy. Válku Češi viděli maximálně tak v televizi nebo na místním fotbalovém hřišti a celebrity mě nezajímají natolik, abych o nich mohl něco napsat.

Dalším zjištěním je poměr žen a mužů. Je to skoro 50 na 50. Což zhruba odpovídá populaci, ale nikoli tradičnímu chování mužů, kteří svůj zájem mají především v oblastech auto-moto, sport, technické vychytávky, pivo, ženy - resp. fotky a videa s ženami a drogy. Proto mě výrazný poměr mužů zejména u článků typu "Jak si najít toho správného muže" trochu překvapil.

Nejvíce vyhledávanou frází a článkem byl (jak u žen, tak i mužů):
Pa dále:

To by ještě bylo v rámci normy. Největší překvapení bylo pro mě ovšem to, jaká témata lidé spojují a jak se vyvíjí jejich zájem. Absolutně nejčastější kombinace zájmu je o Boha a zároveň orální sex. Zatímco lidé při vyhledávání zvenku aktivně toužili primárně po zlepšení své techniky orálního sexu, tak při klasické návštěvě blogu nejvíce času a komentářů strávili s Bohem. Možná to není zas tak zvrácené, nejdříve se pomodlit, trochu rozjímat a pak svůj zájem přenést rovnou na sex. Stejně tak nejvíce osobních dotazů bylo typu "Jsem katolická dívka a chtěla bych svého vášnivého milence přesvědčit, aby se rozvedl". A pak že jsme ateistická země.

Chtěl bych být jako Rom (?)

12. června 2013 v 12:42 | Nicolas
Chtěl bych být bezstarostný jako Rom a nestresovat se životními událostmi.
Chtěl bych být volný jako Rom a kočovat si v karavanu (tak to dělají hodně angličtí Romáci)
Chtěl bych být jako Rom a umět hrát na housle nebo kytaru jako o život.
Chtěl bych umět tancovat jako Rom (co si vzpomínám, tak už od základky uměli Romáci tancovat mnohem lépe na třídních besídkách a pak na diskotékách. V podstatě asi jako černoši oproti bělochům v USA).
Chtěl bych umět využívat státní systém jako Rom a mít tu odvahu si dupnout a dostat co nejvíce.

Vzhledem k tomu, že nejsem Rom, ale tak trochu Arabsko-něco, ale občas jsem vypadal jako Rom, tak veškeré výhody Romů mě minuly. A k tomu se přidalo ještě podezřívání z terorismu. Svět je k ne-Romům zlý :-)

Ovšem nechtěl bych bydlet ve špinavých panelácích a každou chvíli se probouzet s nějakou zápalnou lahví, kterou mi někdo hodil do ložnice...:-(

Věci, co už neděláme - ostrouhání tužky

31. března 2011 v 14:16 | Nicolas
Všimli jste si, že je čím dál více věcí a činností, které již neděláme? Zrovna dnes jsem potřeboval ostrouhat tužku. Tato činnost byla již koncem 80. let vytlačována tzv. mikrotužkami, které měly pořád tenký hrot a nebylo nutno je strouhat.
Domácí malé úpravy a měření při vrtání poliček potřebovalo také občas ostrý hrot tužky. Ale poté, co si lidé natahají domů desítky malých tužek z IKEA či z golfu, tak si rozhodně nepamatuji, kdy bych naposledy takovou tužku musel strouhat.
Až dnes v práci. A málem mě přepadla nostalgie :-)


Dá se láska koupit za peníze?

9. března 2010 v 13:56 | Nicolas
Přiznám se bez mučení, že tohle je článek za všechny peníze :-) (tzn. nebude stát za nic).

Většina nemajetných lidí často uvádí, že láska a zdraví je důležitější než mít peníze a myslí se tím, že když má někdo peníze (myslím tím aspoň 20 mega) a nemá lásku a zdraví, tak je na tom vlastně špatně v celkovém skore. Ovšem přiznejme si, že být zdravý a bohatý je zatraceně lepší než být chudý a nemocný. A ani láska v tom extra nepomůže.

Vzkaz Slovenska českým fanouškům SuperStar

10. listopadu 2009 v 16:34 | Nicolas
Musím se podělit o skvělý vzkaz ze Slovenska adresovaný českým fanouškům Československé SuperStar.
V diskusi týkající se vyřazení novodobé "Špinarky", Leony Šenkové, jsem našel následující text:

---------
To, že Šenkovej Cesi poslali len 4000 hlasov je totalna hanba pre cechov a nech to berieme z akohokolvek pohladu. superstar ma v cechach sledovanost 2 miliony divakov a senkova dostala 4000 hlasov. to znamena ze 0,2 percenta divakov jej poslalo hlas. a ked zoberiem kolko ma kamaratov ktory jej urcite vela posielali, tak mi vychadza ze cesi su jeden posrany narodik ktory by neutratil korunu ani keby umieral. proste lakoma povaha. pri tom pocte pochvalnych komentarov sa na nu kazdy ten cesky kecalek proste vysral. hanba, byt cechom chodim po kanaloch

----------

Celý text je reakcí na spekulativní vyzrazení hlasování a počtu SMS, které diváci a příznivce posílají.
Samozřejmě, že podle různých teorií spiknutí to vůbec nemusí být pravda (vždyt Blesk by měl být mediálním partnerem celé soutěže, takže by asi nechtěl uškodit samotné soutěži a svým partnerům (televizím) - tzn. že vše může být řízené a v souladu s finančními plány a marketingem celé soutěže. Ale kdo ví.

Každopádně mi přijde ta slovenská poznámka vtipná. A v podstatě míří i na mě. Já jsem soutěž začal sledovat a Leona i Martin se mi moc líbí. Ale už jsem asi za horizontem (nácti-letého věku a nadšení), abych do jakékoli podobné komerční televizní soutěže posílal SMS. Ani nejsem dostatečný nacionalista, abych posílal hlasy Čechům a nikoli Slovákům.

Česko-slovenská Superstar

2. listopadu 2009 v 17:20 | Nicolas
Tohle sem tématicky vůbec nepatří, ale musím to napsat. Nechápu, jak jsem si mohl nechat uniknout minulé ročníky Superstar :-) Asi mě iritovaly a pak jsem jim vůbec nevěnoval pozornost.

Teď musím přiznat, že jsem opravdu unesený Martinem Chodúrem. Kromě toho, že zpívá jak Tom Jones, tak mi přijde, že to je po dlouhé době běloch s černošským hlasem. V tom smyslu, jak se říkalo o Georgi Michaelovi. Je to plný a vášnivý hlas. Plný energie. A i když můj názor není vůbec směroplatný, tak snad zpívá i ne-falešně.

Chápu, že vizuálně vypadá líp Ben Christovao. Ale když bych si měl koupit CD-čko (což ze zásady nedělám), tak bych si koupil Chodúra. Opravdu. Nepotřebuju k tomu tanečky. Stačí, když zazpívá tak, jak to dělá doposud. A kdo ví, možná i koncerty budou tak veselé, jako Martinovo tančení :-)

Stejně úžasná mi přijde Leona, co zpívá jak Špinarová. Já ty kecy o husí kůži při poslechu zpěvu moc nemusím, ale ona a Martin to tam fakt mají. Ono vlastně skoro všechny holky zpívají fakt úžasně a je to pro mě zážitek. Což jsem nečekal - při čumění na bednu jsem to nečekal ani náhodou.

PS: je tu někdo, kdo má hudební sluch a je schopen posoudit moji domněnku, že Ben zpívá opravdu často falešně?

Velikani v politice

28. května 2009 v 11:00 | Nicolas
Víte, co radi čestí PR specialiste ceskym politikum? Aby se obklopili velikány. A že velikani jsou sportovci, co umi kopat do mice nebo jezdit s hokejkou po lede. Velikan neni lekar, co zachranuje zivoty ani vedec, co vymyslel lek proti rakovine. Velikani nejsou ani myslitelé, co neco zlepsují. Velikani jsou lidé, co na svých trikotech prodají co nejvíc znacek jogurtů, pracího prásku a mobilních telefonů.

Obsese

29. prosince 2008 v 18:06 | Nicolas

upřímná napsal(a):

Mám skvělého chlapa, nejskvělejšího na světě, rozumíme si ve všem, máme rádi stejné věci, sex je super, neustále se smějeme, jenže....... Pokud se někam chystáme, 10x projde bytem, zkontroluje všechna okna, dveře, 4x vezme za kliku, jestli je zamčeno, 12x obejde auto, jestli je zamčené, 6x zkontroluje obsah peněženky......... vím, že to není normální, co s ním mám dělat? Už mi to trochu začíná vadit. Vždycky se domluvíme, v kolik hodin vyzatíme (např. na výlet), ale nikdy ten čas kvůli němu nedodržíme. Už jsem zkoušela s ním mluvit, ví, že je nedochvilný, ale nic s tím nedělá. Poradí mi někdo, jak mu (nám) pomoci? Děkuju za každou radu....

Pandora - lidé se k tobě chovají podle toho, kam ty je pustíš

22. srpna 2008 v 11:09 | Nicolas
A nebo si snad opravdu myslíš, že když se na tebe v parku vrhne násilník, tak jsi "oběť" či snad "kořist" - jen proto, že on se tak k tobě chová???

Ono to funguje přesně naopak - lidé se k tobě chovají podle toho, kam ty je pustíš, tedy podle toho, co ty sama o sobě si myslíš, jak sama sebe hodnotíš.
Oni ti jen "zrcadlí" tvoje vnitřní nastavení.
 
 

Reklama